چیه ؟!!! تعجب کردین update کردیم.ولی تعجب نکنین چون قرار نبود ما در وبلاگو تخته کنیم.حالا حالاها باهاتون کار داریم.
شرمنده این چند وقت خیلی سرمون شلوغ بود .3 هفته امتحان و1هفته واسه تحویل پروژه و بقیشم مشغول کارای عقب افتاده و مخ کوبی. بگذریم به قول یارو گفتنی به هر حال.
چه خبرا؟ خوبین ؟ خوشین؟می بینم که نظرمظر هم که یوخدی. هر چند که هر از گاهی از بروبچ می شنویم که میان و سر می زنن خوشحال می شیم که حظور خودشونو اعلام هم کنن هر چند که من خودم بلدم بفهمم کی میادو کی میره برا بقیه می گم.
امیر جون هم که لطف می کنه مطلب میده و مارو ضایع می کنه هر کی ما رو نشناسه فکر می کنه بابا بله......اما نه..... امیر جون ایول, داشتیم؟
می بینم که پروژه هم تحویل می دین بابا ایول programmerها دست مارو هم بگیرین.
امیرو گروهش کارشون خوب بود معلوم بود وقت گذاشته بودن
علی که قبل از تحویل پروژه مثل فارغ التحصیلا بود و خیالش هم نبود.
با کوچولوی برنامه نویس هر چند که خیلی تلاش کرده بود و زحمت کشیده بود به حقش نرسید و بد شانسی آورد(ولی خیالت نباشه با من حله)
برو بچ ترم پایینی هم که موقع error گرفتن گیج بازی در می اوردن و اعصاب آدم وخورد می کردن. تقلب رسوندن ما وسوتی دادن اوناو ضایع شدن ما.
داش متی که با رفیق end تشخصش که اگه آخرین دکمه یقشو نبنده حمل بر بی ادبی خواهد بود(فکر کنم که از نظر داشمون من که علاوه بر دکمه آخری گاهی یکی مونده به آخرو هم یادم می ره ببندم خیلی بی ادبم)همراه با استرسی که پشت نیش بازش قایم کرده بود پروژه رو تحویل داد.
من و رضا و آبجی که اصلآ نیازی به تحویل نداشتیم ناگفته پیداست بالاترین نمره مال ما باشه.یک برنامه بی نقص به همراه روابط عمومی قوی من و رضا حاصلی جز این نخواهد داشت.هر چند که این ترم بر اثر سهل انگاری من سنگینی روی رضا افتاد.
بسه دیگه زیاد رفتم تو تریپ مهندسی حالم به هم خورد.به هر حال بگدریم. سلامتی باشه.......
تا بعد..............04.gif

/ 0 نظر / 4 بازدید